Mish pule i pjekur është një nga recetat e mia të bien-mbrapa për ato kohë kur unë nuk mund të mendoj për ndonjë gjë që unë dua të gatuaj. Një gji i madh (16 ounces) do të ushqejë dy, por kërkon më shumë për të gatuar kështu që unë shikoj për gjinjtë më të vegjël 8-ons. Nga ana tjetër, dy gjini të mëdha do të ushqejnë dy dhe do të bëjnë dy sanduiçe për drekë të nesërmen. Ata prej jush që e ndjekin këtë faqe e dinë se unë jam gjithçka për gatim një herë dhe për të ngrënë disa herë - mendoj se kjo ka një kuptim të madh për familjet një ose dy veta. Kjo recetë kombinon flavors e pulave, proshutë, dhe bimëve për të bërë një vakt të kënaqshme. (Imazh më i madh.) Shërben 2.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gjoksa pule (8 ounces, kocka-in *, lëkura hiqet dhe fshihet)
- 4 shirita proshutë
- 1 lugë çaji
- herbe gjobë (ose herbes de Provence ose përzierje barishte italiane)
- kripë për shije
- piper i zi për shije
Si ta Bëni
1. Furrë ngrohjes në 375 F dhe linja një fletë pjekje me fletë metalike.
2. Hiqni lëkurën nga gjinjtë.
3. Thajini gjinjtë me kripë dhe piper dhe përzierje barishte .
4. Vendosni dy shirita të proshutës mbi çdo gji për të mbuluar dhe pjekur për 40 minuta ose derisa temperatura e brendshme e gjirit është 155 gradë. (Nëse proshutë nuk është bërë fare, gjini zemrat për ca minuta.) Mbulo me petë dhe pushoni për 10 minuta.
5. Pritini proshutën në copa.
Hiqni gjoksin nga kocka dhe fetë nëpër grurë. Sasi e vogël me copa proshutë.
* Shënim: Ju mund të përdorni një gji të pa kocka , por një gjoks i kockave mban mishin mbi yndyrë që e bën nga gjiri dhe proshutat kështu që gjoksi është shumë më pak yndyror. Ajo gjithashtu kontribuon në aromë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 301 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 103 mg |
| sodium | 365 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 33 g |