Kjo recetë për vajzat polake në vaj, sledz w oleju (SHLEDGE vef oh-LAY-yoo), është nga kuzhinier Marek (Mark) Widomski, themelues dhe drejtor i Institutit Kuzhinë në Krakov, Poloni.
Herring është një nga appetizers preferuar Poloni. Herring kripë, e nevojshme për këtë recetë, janë në përgjithësi në dispozicion nga fuçi në delikate polake, hebreje dhe të tjera etnike. Hareng Raw është kripur shumë për të parandaluar prishjen, kështu që ju do të duhet të thith ato për të hequr qafe saltiness.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 fileto harengë kripë
- 1 qepë (të mëdha, me feta)
- 1/2 filxhan vaj (ulliri ose luledielli, ose të mjaftueshme për të mbuluar peshk)
- 3
- farat e pishave
- 3
- peppercorns
- 1 fletë gji
Si ta Bëni
- Thith harengjen në ujë të ftohtë për të paktën 1 orë. Nëse është shumë e kripur, përsëritni, ndryshoni ujin çdo herë.
- Drain tërësisht dhe fetë harengë në pjesë të kafshimit-size.
- Vendi në një kavanoz mjaft të madh për të akomoduar copat dhe të mbulojë me vaj, pashkë, peppercorns, dhe fletë gji. Mbyllni kavanozin.
- Ftoheni për 2 deri në 3 ditë para ngrënies. Kjo do të mbahen në frigorifer deri në dy javë.
- Shërbyer me qepë të copëtuar lehtë ose feta qepë, limon, majdanoz ose kopër.
Figura e harengës në mënyrë të shquar në kuzhinë polake
Polakët e duan mallkimin në forma të panumërta - turshi, krem, i skuqur, i tërë, fileto - dhe në një recetë tjetër të aperitivëve të njohur si rollmops ose rolmopsy në polonisht.
Herring është paraqitur gjatë gjithë vitit në Poloni, por sidomos në kohët e pushimeve si prag të Krishtlindjeve, i njohur si wigilia , festimet e Vitit të Ri dhe në mëngjesin e Shrove para Kreshmës.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 19 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 150,901 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |