Këto pasta të shijshme të Afrikës së Jugut (disa i quajnë tarts ndërkohë që të tjerët këmbëngulin se janë biskota) do të jenë më të njohur si Hertzoggies për disa lexues të Afrikës së Jugut. Ky trajtim unik i Kohës Afrikaner me çaj është si një dashuri e pies tradicionale holandeze - mendoni me byrek me mollë të modës së vjetër dhe me fruta të mbushura - dhe një herë importet ekzotike nga ish-kolonitë holandeze, të tilla si bllokimi i kajsi, kokosit dhe sheqerit të tharë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kuti Pastë e mbushur me shtiza të gatshme
- 6 lugë çaji kajsi jam
- 5 lugë sheqer superfine
- 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 2 bardha të vezëve
- 3/4 filxhan kokosit tharë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 F (200 C).
- Grease një tabaka pan 12 pjekje (ose mini tray muffin).
- Pritini 12 raunde nga pasta të gatshme për t'u përshtatur me hollows dhe linja hollows me raunde pastë.
- Lugë lugë 1/2 lugë kajsi në çdo uritur.
- Kombinoje sheqerin e hollë dhe pluhurin e pjekjes dhe vendosni mënjanë.
- Mundo të bardhët e vezëve deri në ngurtësi dhe dele në përzierjen e sheqerit. Pastaj dele në kokosit.
- Llokoçis një lugë gjelle e përzierje meringue në krye të çdo raundi mbushur me copa jamball.
- Piqni për 10 deri në 15 minuta, ose derisa të keni ngjyrë kafe të artë në krye.
- Hiqeni nga furra dhe lejo të ftoheni në një teli të ftohjes. Shërbyer me kafe ose çaj.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 156 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 82 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |