Çdo vit, besimtarët ortodoksë pjekin një tortë për nder të ditës së Shën Fanuhos (fah-NOO-ree-os) më 27 gusht. Ai besohet të jetë "gjetës" i artikujve të humbur për ata që e pjekin këtë tortë dhe e sjellin atë në kishë si një ofertë falënderimi ose "tama".
Është një tortë e shijshme me rrush të thatë dhe arra që është e lehtë për t'u grumbulluar dhe e madhe me kafe ose çaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan vaj luledielli
- 1 filxhan sheqer
- 3/4 filxhan lëng portokalli
- 1/4 filxhan raki
- 2 tsp. kanellë terren
- 1/4 tsp. karafil terren
- 1 1/2 lugë.
- pluhur pjekje
- 3 gota
- miell gjithandej
- 1/2 filxhan arra terren
- 1/2 filxhan rrush të thatë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 gradë.
- Lyej lehtë dhe miell një pan 9 inch (24 cm) tortë.
- Në një tas të madh duke përdorur një shul , përzieni së bashku vajin e lulediellit dhe sheqerin derisa të kombinohen mirë. Shto lëng portokalli, raki, erëza, dhe pluhur pjekje dhe përzierje mirë.
- Duke përdorur një shpatull, inkorporoni miellin në kazan dhe përzierje derisa të kombinohen vetëm. Përzihet në arra dhe rrush të thatë.
- Transferoni pasta në kavanozin e kekës dhe zbutni pjesën e sipërme me shpatull. Piqni në një furrë të nxehur, 350 gradë për 45-50 minuta ose derisa tortë të jetë e bukur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 499 |
| Fat i shëndoshë | 34 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 18 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 271 mg |
| karbohidratet | 45 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |