Ky salcë e shijshme e Barbecue merr një aromë pak të gjallë nga birra. Salcë Barbecue është zier ngadalë deri sa është e zvogëluar dhe bukur trashë. Përdoreni këtë salcë flavorful në burgers, krahë, ose në viçi copëtuar ose mish derri.
Shiko gjithashtu
Salcë me erëza të freskëta me melasë
Melasë në jug të stileve Salcë Barbecue
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan qepë (copëtuar)
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal (ose gjalpë)
- 1 filxhan birrë
- 2 gota ketchup
- 2 lugë verë të kuqe verë (apo uthull musht)
- 4 lugë sheqer kafe (e paketuar)
- 2 lugë melasë
- 2 lugë salcë Worcestershire
- 1/2 lugë çaji pluhur hudhër
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/2 teaspoon piper i zi
- 1/8 deri në 1/4 lugë çaji piper i kuq (ose për shije)
Si ta Bëni
Në një tigan të madh, kuzhinier qepë në vaj perimesh ose gjalpë deri tenderit. Shtoni përbërësit e mbetur dhe nxirrni. *
Ulja e ngrohjes në të ulët dhe zierje, nxitje të shpeshta, për rreth 20 deri në 30 minuta, deri sa të trasha dhe të reduktohet në rreth 2 gota.
Shijoni dhe rregulloni seasonings.
* Shënim: Për të mbajtur frutin në minimum, përdorni një tigan të thellë dhe mbuloni lirshëm me një mburojë me rrjetë.
Bën rreth 2 gota.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 73 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 296 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |