Ky është një salcë e mirë dhe e hollë e Barbecue që mbështetet më shumë në uthull dhe birrë sesa në domate për bazën e saj. Ju mund të hiqni tymin e lëngshme nëse preferoni. Përdoreni këtë salcë në mish viçi, pule dhe derri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan birrë
- 1/4 filxhan uthull të kuq verë
- 3 lugë gjelle ketchup
- 2 lugë vaj vegjetal
- 2 lugë sheqer kafe
- 1 lugë çaji qepë pluhur
- 1 lugë çaji hudhër pluhur
- 1 lugë çaji kripë
- Opsionale: 1/2 lugë çaji
- tymi i lëngshëm hickory
- 1/2 lugë çaji piper i kuq (toka)
Si ta Bëni
- Llokoçis përbërësit së bashku në një tigan të vogël. Sillni një zierje të lartë, zvogëloni nxehtësinë në mes të ulët dhe ziejini për 8-10 minuta shtesë. Llokoçis shpesh dhe shikoni për djegie. Rregulloni ngrohtësinë në përputhje me rrethanat.
- Hiqni nga nxehtësia dhe lini të ftohtë për 15-20 minuta para përdorimit.
- Ruani salun e papërdorur në një enë hermetike në frigorifer deri në 1 javë pas përgatitjes. Ngrohtë pak para se të përdorni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 24 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 24 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |