Ky salcë e nxehtë dhe me erëza është një kombinim i thjeshtë i përbërësve që ndoshta keni në qilarin tuaj. Është mirë i ëmbël me melasa , dhe salcë e nxehtë i jep atij një nxehtësi të këndshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 gota ketchup
- 1/2 filxhan me ujë
- 1/2 filxhan melasë
- 1/4 copë uthull musht
- 2 deri 3 lugë salcë të nxehtë (të tilla si Texas Pete ose Frank)
- 1 lugë gjelle salcë Worcestershire
- 2 lugë çaji mustardë të përgatitur
- 1 lugë çaji piper i freskët i zi
- 1 lugë çaji qepë pluhur
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një tigan të mesëm mbi nxehtësinë mesatare. Sillni një çiban, duke nxitur vazhdimisht.
- Ulja e nxehtësisë në të ulët dhe zierje, e zbuluar, deri sa të trasha dhe pak të reduktuar - rreth 5 deri në 10 minuta. Llokoçis herë pas here.
Shënim: Për të zvogëluar rrëmujë si kuzhinier salcë, unë rekomandoj një mburojë splatter ose tigan të thellë për këtë recetë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 28 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 143 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |