Ky recetë për vajin e nxehtë të djegësve jep rreth 1/2 filxhan çaji me erëza, me aromë me përdorime të ndryshme në kuzhinë kineze. Vaj ulliri mund të përdoret në vend të badiava ose vajit vegjetal në recetë, por sigurohuni që ai ka një pikë tymi të lartë të mjaftueshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6
- speca të nxehta djegëshe
- 1/2 filxhan vaj badiava (ose vaj perimesh)
- 1 1/2 lugë vaj vaji i susamit
- 1/8 lugë çaji qimnon
- 1/2 teaspoon sheqer
Si ta Bëni
- Pritini specat djegës në gjysmë dhe hiqni farat. Prisni ashpër.
- Në një wok ose tigan të rëndë, ngrohni vajin mbi mesataren deri në nxehtësi të lartë. Kur vaji është i nxehtë, ngjisni me kujdes vajin e susamit.
- Shtoni specat e copëtuara. Ziej, zbulohemi, në nxehtësi të ulët derisa vaji të kthehet i kuq (5 deri në 7 minuta). Shto qimnon terren dhe sheqerin Cook, nxitje, për një tjetër 2 - 3 minuta.
- Hiqni vajin djegës nga nxehtësia. Cool dhe tendosje. Shitore në një kavanoz të mbyllur në frigorifer. (Nafta do të zgjasë për disa muaj).
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 170 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 142 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |