Duhet ta pranoj se mishi i derrit është mishi im i preferuar, e dua aromën e pasur të dendur dhe cilësi të fortë. Dhe prerja e duhur, siç duhet gatuar, është aq e butë sa një biftek i mirë. Derri gjithashtu ka një prirje për flavors ëmbël dhe fruta në veçanti. Në këtë recetë medallions e fileto derri shpejt sautéed. Pastaj një salcë pan është bërë kombinuar mollë, krem, dhe Calvados, një raki francez mollë. Kjo është mjaft e lehtë për një darkë javore, por ia vlen të kurseni për një rast të veçantë. Më pëlqen kjo pjatë me lakër steamed, buttered. (Imazh i madh) Shërben 2.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 lbs fileto derri , prerë në 3/4 "medallions trasha (filets)
- 1 tbsp. vaj perimesh
- 2 tbsp. Calvados (ose
- çdo raki mollësh )
- 1/4 copë filxhan pule
- 1/4 filxhan krem të rëndë
- 1/2 tbsp.
- urtë e freskët , copëtuar imët
- 1/2 tsp. rozmarinë e freskët, copëtuar imët
- 1
- shallots , copëtuar imët
- 1 mollë, e mbuluar dhe e prerë hollë
- 2 tbsp. gjalpe pa kripe
- Kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
1) Furrë ngrohjes në 200F.
2) Medallions derri Season me bujarisht me kripë dhe piper.
3) Nxehtësia e vajit në një tigan të mesëm ( jo jo-ngjitës) mbi nxehtësinë mesatare. Shto mish derri dhe kuzhinier në të dyja anët derisa të hahet, rreth tre minuta në krah. Vendosni medallionet në një pjatë në furrë.
4) Shkrihet gjalpi në tigan. Shtoni shallots, mollë, urtë, dhe rozmarinë dhe saute deri browned. Add Calvados dhe aksioneve të pulave dhe deglaze pan.
Reduktoni lëngun nga 1/3.
5) Shtoni krem dhe zvogëloni konsistencën e dëshiruar. Ndani mishin e derrit në mes të pllakave dhe mollëve lugë dhe salcë mbi krye.
Shënim: Këtu është një tutorial për të bërë salca pan .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 625 |
| Fat i shëndoshë | 39 g |
| Fat i ngopur | 18 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 206 mg |
| sodium | 324 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 50 g |