Këto fileto peshku mahi mahi marinohen në erëza jugperëndimore, duke e bërë këtë një kurs të madh kryesor dhe një peshk perfekt për enët e stilit meksikan si tacos të peshkut.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 6 ounce / 170 g fileto peshku mahi mahi
- Për Marinadën:
- 1/4 filxhan / 60 ml cilantro të freskët (copëtuar)
- 1/4 filxhan / 60 ml lëng limoni
- 2 lugë / 30 ml vaj perimesh
- 1 lugë gjelle / 15 ml mjaltë (ose shurup agave)
- 3 karafil hudher (grirë)
- 2 teaspoons / 10 ml pluhur djegës (përdorni ose të nxehtë ose të butë)
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë deti
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit e marinadës. Përzihet mirë. Vendosni fileta në një qese të madhe të qeshtëshme të gjellës së pjekjes së cekët. Shtoni marinadën dhe kthehuni në pallto. Ftoheni për 30 minuta.
2. Ngrohni djegin. Hiqni peshkun nga marinadë dhe vendosni në djeg të nxehtë mbi nxehtësinë e drejtpërdrejtë për rreth 3 deri në 4 minuta në krah, ose derisa të përfundoni. Sapo të gatuar, hiqni nga nxehtësia dhe ose shërbeni siç është ose fetë dhe shtoni në tacos.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 461 |
| Fat i shëndoshë | 37 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 18 g |
| kolesteroli | 85 mg |
| sodium | 1,428 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 19 g |