Kjo krem hungareze me supë të gjelbër - teifeles zoldbab leves - mund të hahet nxehtë ose të ftohtë. Sido që të jetë, është një përdorim i këndshëm i mirësisë së verës së fasuleve të gjelbra. Ju mund ta bëni atë me fasule të freskëta në çdo kohë të vitit, por ka diçka të veçantë për prodhimin e verës.
Bën 4 deri në 6 servings.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paund fasule të freskëta të prera, të prera në copa prej 2 inç
- 6 gota + 1/4 filxhan uji
- 1 lugë çaji kripë ose për shije
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë miell miell
- 1/4 lugë çaji piper
- 1/2 lugë çaji piper i ëmbël ose i nxehtë hungarez
- 1 filxhan krem kosi
Si ta Bëni
- Në një furrë holandeze ose në një tigan të madh, sillni fasule të gjelbërta, 6 gota uji dhe 1 lugë çaji në një çiban. Ulja e nxehtësisë për të zier, mbuluar dhe kuzhinier deri al dente .
- Ndërkohë, në një tigan të mesëm, bëni një roux (të njohur si rantas në hungarisht) duke e ngjyrosur miellin në gjalpë derisa të jetë ngjyrë jeshile dritë. Shto piper, piper dhe 1/4 filxhan ujë në tigan, nxitje deri qetë.
- Përziejni përzierjen e kremës së salçit me disa rrasa të lëngshme të nxehtë të gjelbërimit. Pastaj transferoni në tigan me fasule të gjelbra, duke lëvizur deri sa të qetë. Ziej derisa broth të trash, 5 deri në 8 minuta, por nuk e le të valoj. Shërbyer nxehtë ose të ftohur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 275 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 33 mg |
| sodium | 644 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 8 g |