Kjo tortë me limon të lagësht me lagështirë, përfundon me një lustër të mrekullueshme limoni. Tortë limoni është pjekur në përsosmëri në një tigan tortësh Bundt.
Kjo është një tortë e shkëlqyer për të marrë një dush apo parti. Sigurohuni që të merrni kopje të recetës së bashku me ju!
Recipe të ngjashme: Best-Ever Cake Lemon Pound
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota
- miell gjithandej
- 2 teaspoons pjekje pluhur
- 1 lugë çaji kripë
- 1 filxhan gjalpë (temperatura dhomë)
- 2 gota sheqer grimcuar
- 3 vezë të mëdha
- Zest i 1 limon i madh
- 1 filxhan krem kosi
- Për gëlqere limoni:
- 1/4 copë gjalpë (i shkrirë)
- 2 lugë lëng limoni të freskët
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 325 F. Gjerësisht gjalpë dhe miell një pan 10-inch Bundt tortë.
- Në një tas, shoshoni së bashku miellin, pluhurin e pjekjes dhe kripën; le menjane.
- Në një tas përzierës me një mikser elektrik, kremni 1 gotë gjalpë me sheqer të grimcuar; mundi me shpejtësi të lartë derisa përzierja është shumë e lehtë dhe me gëzof, rreth 5 minuta.
- Beat në vezë, një në një, duke rrahur mirë pas çdo shtesë dhe scraping poshtë në anën e tas shpesh.
- Përzierje në lëng limoni.
- Shtoni përzierjen e miellit me përzierjen e kremtuar alternuar me salcë kosi, duke përfunduar me përbërësit e thatë. Rrjedhin anët e tas shpesh.
- Përqafeni në tiganin e përgatitur; piqni në furrën e nxehur për 55 deri në 65 minuta, ose derisa një testues i tortës ose një druri që vendoset afër qendrës së tortës del të pastrohet.
- Ftoheni në pan 10 minuta.
- Ndërkohë, kombinoni përbërësit me lustër limoni në një tas, përzierja deri sa të qetë.
- Kthejeni me kujdes tortën e limonit në një pjatë; rrokullisje në mënyrë të barabartë me lustër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 305 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 103 mg |
| sodium | 178 mg |
| karbohidratet | 32 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |