Këto kumbulla janë të lehta dhe të shijshme si ëmbëlsirë ose pjatë anësore me mish derri të pjekur ose proshutë të pjekur. Kjo është një mënyrë e mirë për të përdorur kumbulla të freskëta - një alternativë e mirë për kumbullën e kumbullës , shkërmoqet , ose përkufizohet .
Këto kumbulla do të ishin gjithashtu të mira me një mëngjes apo mëngjes të mëngjesit të madh. Ndjehuni të lirë të përdorni një shkop kanellë në kumbulla në vend të kanellës së tokës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 pa kumbulla (rreth 12 deri 14)
- 1 filxhan sheqer (ose më shumë nëse kumbulla janë mjaft të thekshëm)
- 1/2 lugë çaji kanellë (ose më shumë, për shije)
- 1/4 filxhan uji
- 2 lugë miell misri
Si ta Bëni
- Lani kumbullat. Të përgjysmojë kumbullat, të heqë gropat dhe të prerë përsëri në gjysmë. Shtoni ato në tenxhere të ngadaltë. Sasi e vogël me sheqer dhe kanellë; hedh në pallto tërësisht.
- Kombinoje ujin e ftohtë me miell misri dhe rreshkitje mbi kumbullat.
- Mbulo dhe kuzhinier me LOW për rreth 3 orë.
- Shërbyer kumbullat si një pjatë anësore me mish derri apo proshutë të pjekur ose si një ëmbëlsirë me krem ose rrahur klasës së parë.
- Këto kumbulla gjithashtu mund të paketohen në kontejnerë dhe të ngrira.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 172 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3 mg |
| karbohidratet | 32 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 2 g |