Crullers janë një artikull popullor kinez mëngjes. Ky recetë është nga Cookbook kineze gjatë jetës së Madame Wong. Receta ribotohet me lejen e bashkëautores Sylvia Schulman.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë çaji kripë
- 3/4 lugë çaji alum
- 1 lugë çaji sode buke
- 3/4 lugë çaji bikarbonat amoni
- 7/8 filxhan me ujë
- 2 gota miell (të gjitha qëllimet)
- 8 gota
- vaj për tiganisje të thellë
Si ta Bëni
- Vendi kripë, alum, sode buke dhe bikarbonat amoni në një tas përzierës. Shtoni ujë dhe llokoçisni derisa të treteni plotësisht. Shto miell. Llokoçis me shkopinj për të bërë brumë të butë dhe të butë.
- Gatuaj brumin deri sa të jetë elastike. Mbuloni dhe lini të qëndroni të paktën 4 orë.
- Hiqeni brumin dhe shtrini atë në një shirit të gjatë, 1/3 inç të trashë dhe 2 inç të gjerë. Sasi e vogël me miell pak.
- Duke përdorur një thikë ose mbajtëse, prerë brumin në 20 shirita të gjerë 1/2 inç. Pick up një shirit nga fundi me një shpatull, kthejnë atë rreth dhe vendin e saj direkt në krye të rripit të ardhshëm (10 copë).
- Vendosni një shkop në majë të këtyre shiritave të dyfishtë. Shtyp poshte. Përsëritni procesin me pjesët e mbetura.
- Vaj ngrohje për tiganisje të thellë . Zgjidh një rrip të dyfishtë. Mbajini dy skajet dhe shtrini atë derisa të jetë 9 inç i gjatë.
- Hidhni në vaj të nxehtë . Kthejeni brumë në të dyja anët vazhdimisht me shkopinj deri në ngjyrë kafe të artë dhe zgjerohet. Hiqni dhe ikni. Përsëriteni me shirita të tjerë.
- Mund të përgatitet paraprakisht dhe të ngrirë ose të ngrirë. Para se të shërbeni, shkrini, nëse është e nevojshme, dhe rifilloni në furrë në 400 gradë për 5 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 42 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 267 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |