Ky kombinim i kungujve të njomë, specat dhe domate, është e mbushur me djathë të copëtuar dhe të pjekur në përsosmëri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kunguj mediave të mesme, të papjekura, të prera në feta 1/4-inç
- 1 qepë të mesme, feta thinly
- 1 piper zile jeshil, me feta
- 1/2 zile piper i kuq, feta
- 2 domate, feta
- kripë dhe piper, për shije
- pluhur hudhër, për shije
- basil dhe rigon, rreth 1/4 lugë çaji secili
- 6 ounces copëtuar djathë çedër
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 350 °. Gjalpë një tavë 2-kuaj.
Organizoni feta kungull i njomë në tavë. Top me feta qepë, feta e gjelbër dhe të kuq piper, feta domate, pastaj spërkat me barëra.
Sasi e vogël e djathit të copëtuar mbi të gjitha.
Piqni për 50 deri në 60 minuta.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Kungull i njomë dhe domate me djathë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 155 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 28 mg |
| sodium | 243 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 8 g |