Ky squash pjekur butternut është një punë e lehtë për të rregulluar. Vetëm hidhni kube me vaj ulliri, urtë, dhe qepë opsionale dhe rosto. Onions shtoni një shije të mirë, por ato mund të lihet jashtë. Ose mund ta provoni këtë recetë të gjallë për lakër brumësh të pjekur dhe kungull butternut me kastravecat dhe pecans .
Shërbyer këtë kungull flavorming pjekur butternut me një vakt pushime ose si një pjatë anësore me vetëm për ndonjë vakt. Të ndjehen të lirë për të përdorur një kungull dimri të ngjashme, të tilla si acorn, Hubbard, gjalpë, etj
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 squash butternut mesatar ose një kungull i ngjashëm dimëror
- 2 qepë të mesme, të prera në copa prej 1 inç
- 2 lugë
- vaj ulliri ekstra i virgjer
- 1/4 lugë çaji piper i zi terren
- Kripë kosher
- 2 lugë çaji i ëmbël i tharë
Si ta Bëni
- Vendosni një tigan të madh ose pjekjeje me fletë metalike. Lyejeni me lehtësi petë ose llak me llak gatim jo stisht. Ngroheni furrën në 400 F.
- Me një peeler ose y-peeler të perimeve, zhvishem kungull. Fetë në gjysmën e gjatësisë dhe nxjerrni farat. Pritini kungull në kube prej 1 inç. Hidhni copa kungull dhe qepë me vaj ulliri, piper, dhe urtë. Organizoni në fletën e përgatitur për pjekje. Sasi e vogël me kripë dhe piper.
- Rrjedh rreth 30 deri në 40 minuta, duke u kthyer herë pas here, ose derisa kungulli është i butë dhe i butë.
Këshilla dhe ndryshime
- Kungull i ëmbël i ëmbël butik: Largo qepën, urtarin dhe piperin. Shtoni 2 lugë shurup panje, 1/2 lugë çaji kanellë dhe një copë piper piper me kajsi në kungull së bashku me vajin e ullirit. Hedh dhe rosto sipas udhëzimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 93 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 78 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |