Ky recetë e freskët e salcisë së boronicës është kaq e shijshme dhe kaq e lehtë, nuk do të përdorësh përsëri sendet e konservuara.
Ndërsa po digjen kastraveqet, do të fillosh të dëgjosh një tingull popping. Kjo është e mirë - kjo do të thotë se manaferrat po shpërthen dhe lëshojnë fijet e tyre natyrale, të quajtur pektin, të cilat do të trashësojnë salcën e boronicës teksa e ziejnë atë.
Disa pëlqejnë një salcë të lehtë të boronicës, kështu që shtoni gjysmën e sheqerit në fillim dhe ëmbëloni për shije kur mbaroni gatimin. Por ndiheni të lirë të përdorni sheqer më shumë nëse ju pëlqejnë tuajat ëmbël. Vetëm shtoni gjysmën në fillim dhe pjesën tjetër, pak në një kohë, në fund.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gota / 3/4 lb. Kastrati (të freskëta, të shpuara)
- 1 filxhan lëng portokalli
- 1 filxhan sheqer
Si ta Bëni
- Kombinoje lëngun e portokall dhe gjysmën e sheqerit në një tigan dhe nxirrni në një nxehtësi të ngrohtë mesatare.
- Llokoçis në Kastrati dhe kthehuni në një valë. Ngrohja më e ulët në një zierje dhe llokoçis herë pas here (dhe butësisht) ndërsa ziehet për rreth 15 minuta, ose derisa të gjitha berries kanë popped.
- Hiqeni nga nxehtësia dhe përdorni sheqerin e mbetur për të ëmbëlsuar salcën e boronicës sipas pëlqimit tuaj.
- Nëse jeni duke shërbyer salcën e boronicës të ngrohtë, le të qëndrojë për të paktën 10 minuta para se të shërbejnë. Ose cool dhe ftoheni për rreth 30 minuta nëse preferoni një pije freskuese.
Shënim: I freskët, salcë e mbetur boronicë do të transformojë sandviçin tuaj të ardhshëm të Turqisë në një gjë madhështore.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 136 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 0 g |