Lemon dhe basil ndihmojnë shijen e këtij gjellë të shijshme të pulave dhe të pastave të bowtie së bashku me kërpudha, artiçokë dhe djathë parmesan. Kjo bën një pjatë të madhe për çdo ditë të javës, dhe familja do ta dojë atë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces bowtie makarona
- 1 paund gjinjtë pa kocka pule
- 1/4 lugë çaji kosher kripë, ose për shije
- dash terren fllad piper i zi
- 3 lugë vaj ulliri, të ndarë
- 4 deri në 6 ounces kërpudha feta
- 1/2 filxhan
- supë pule
- 4 lugë lëng limoni
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper
- 3 karafil hudher, i grirë
- 2 kanaçe artichoke zemrat (rreth 12 ounces secila), drenazhuar, copëtuar
- 1/2 filxhan copëtuar speca të kuq të pjekur, opsionale
- 3 domate me kripë të mesme ose rreth 8 domate me qershi ose domate rrushi, me feta
- 1/2 lugë çaji gjeth të thata borzilok
- 1/2 filxhan djathë të freskët djathë të copëtuar
Si ta Bëni
- Gatuaj pasta pas udhëzimeve të paketës deri në tender; pije dhe kullim.
- Fetë gjokset pule në shirita të ngushtë dhe spërkat me lehtësi me 1/4 lugë çaji kripë dhe një copë piper.
- Në një tigan të madh, ngrohni 2 lugë vaj ulliri mbi ngrohjen mesatare; shtoni pulën dhe kuzhinier, nxitje, derisa gatuar, rreth 5-7 minuta. Me një lugë slotted, hiqni pulë në një pjatë ose tas; le menjane.
- Shtoni vaj ulliri mbetur dhe kërpudha në tigan dhe kuzhinier, nxitje, deri tenderit. Shto supë, lëng limoni, 1/2 lugë çaji kripë, 1/8 lugë çaji piper, hudhër, dhe zemrat artichoke. Sillni një çiban; zvogëloni nxehtësinë, mbuloni dhe zierni për 3 minuta.
- Llokoçis në domate, basil, pulë, dhe makarona të nxehtë të drenazhuar; ngrohjes. Hidhni djathin e parmigjenës pak para se të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 590 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 83 mg |
| sodium | 508 mg |
| karbohidratet | 57 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 37 g |