Ky recetë me makarona dhe djathë të pjekur është bërë me salcë djathi çedër, makarona gatuar, dhe seasonings.
Më pak djathë e bën këtë makaronë dhe djathin më të lehtë sesa shumica, por mos ngurroni të shtoni deri në 2 gota çedar për një pjatë cheesier.
Mbajeni këtë makarona dhe djathë me thërrimet e bukës butter , nëse dëshironi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 gota makarona gatuar (rreth 8 ounces papjekur)
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 4 lugë
- gjithë qëllimi
- Miell
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/8 piper, ose të shijoni
- 2 gota
- qumësht ose krem të lehtë
- 3/4 filxhan copëtuar djathë të mprehtë cheddar (ose më shumë)
- Opsionale: paprika
Si ta Bëni
- Në një tigan ose saucier , shkrijeni gjalpë mbi nxehtësinë e ulët mesatare.
- Llokoçis miell në gjalpë deri sa të qetë dhe me flluska. Llokoçis në kripë. Gradualisht shtoni qumësht, nxitje vazhdimisht.
- Vazhdoni të gatuani, nxitje vazhdimisht, derisa të trasheni. Shto djathë dhe vazhdo të gatuaj dhe llokoçis derisa të shkrihet.
- Në një pjatë 8 x 10-inch pjekje, shtresa alternative të salcë makaroni dhe djathi. Sasi e vogël me paprika, nëse dëshironi.
- Piqni në një furrë 350 F të nxehur për 20 minuta, ose derisa të nxehtë dhe me flluska.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 671 |
| Fat i shëndoshë | 49 g |
| Fat i ngopur | 29 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 140 mg |
| sodium | 463 mg |
| karbohidratet | 43 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 16 g |