Është e vështirë për t'u përmirësuar në pishën e dashur të pishit , por mendoj se ky version, i bërë me lëng frutash të pasionit, vjen afër. Maracuya shije shijen më të mirë nëse mund të përdorni lëng frutash të freskëta të pasionit ose tul të ngrirë. Ata janë ende të mirë kur bëhen me lëng në shishe, por shija e frutave të pasionit do të jetë më pak intensive. Nëse ju nuk mund të gjeni Pisco, ju mund të zëvendësoni rum ose raki.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan sheqer
- 1/2 filxhan me ujë
- 4 ounces (1/2 filxhan) Pisco
- 2 ounces (1/4 filxhan) lëng frutash të freskët, të ngrirë ose të mbushur me shishe
- Lëng me 1 gëlqere
- 1 bardhë veze
- 10 kube akulli të mëdhenj (ose rreth 1 filxhan akulli grimcuar)
Si ta Bëni
- Bëni shurupin e sheqerit: Vendosni sheqer dhe ujë në një tenxhere dhe sillni një çiban. Vlim për 2 minuta, hiqni nga nxehtësia dhe lëreni të freskët.
- Masa pisco në blender. Shtoni lëng frutash me pasion dhe lëng limoni.
- Shto ujë sheqer, kube akulli dhe vezë të bardhë.
- Përzihet deri në përzierje është i butë dhe akulli është grimcuar plotësisht dhe përzier.
- Shërbejeni menjëherë në tumblers të vogla.
- Shërben 4.
Shënim: Disa lëngje frutash të pasionit të shisheve kanë shumë sheqer të shtuar, kështu që mund të keni nevojë të ulni sasinë e shurupit të sheqerit për të kompensuar.
Për të nxjerrë lëng nga një frut pasion: Fetë në gjysmë dhe lugë jashtë pulpë. Ngroheni pulpë në mikrovalë ose në stovetop derisa të thahen (pothuajse në një vlim), dhe pastaj tendosje. Le të ftohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 306 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 30 mg |
| karbohidratet | 66 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 13 g |