Kisiri është si tabuleh, por shumë më i spikatur. Bërë me një paste piper të kuq, është pothuajse si kuskus, por me një goditje. Shërbyer me pita , një meze, meze të lehtë ose një vakt të vogël.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 filxhan gruri bulgur (nota gjobë ose e mesme)
- 1 bunch qepë të gjelbër, copëtuar
- 1 copëtuar kastravec
- 1 lugë gjelle kopër të freskët
- 2 lugë majdanoz
- 3 lugë limoni
- 2 domate të mesme, copëtuar
- 1 piper i kuq i zier, i mbjellur dhe copëtuar
- 3 lugë paste të kuq piper ose paste domate
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/2 teaspoon piper i zi
- Piper i kuq per shije
- Ujë vlimi (rreth 1 1/2 gota)
Si ta Bëni
1. Në një tas, vend gruri bulgur së bashku me ujë të vluar të mjaftueshme për të mbuluar. Lejoni të uleni për rreth 15 minuta.
2. Dyqan veggies.
3. Kombinoje piper ngjyrë të kuqe / domate me veggies, herbs dhe erëz. Përzihet mirë.
4. Drain bulgur gruri nga uji dhe vendin në peshqir. Shtrydhni ujë të tepërt. Kombinoje me paste të piperit të kuq dhe përzihet mirë.
5. Mbuloni dhe ngrini disa orë para se të shërbeni. Shërbyer me gjethe rrushi, gjethet e maruleve romaine dhe bukën e freskët pita .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 77 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 22 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |