Kjo është një nga recetat më të mira të marinadave atje. Ajo shton shumë aromë dhe shumë energji tenderuese për çdo gjë që ju jeni duke grirë. Unë rekomandoj këtë marinadë për shpendët dhe mish derri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota / 240 ml
- vaj ulliri
- 1 filxhan / 120 ml lëng limoni (i freskët)
- 2/3 filxhan / 160 ml verë të kuqe verë (verë e kuqe)
- 3 lugë / 45 ml oregano (copëtuar, freskët)
- 1 lugë gjelle / 15 ml hudhër (grirë)
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë
Si ta Bëni
1. Mix të gjithë përbërësit përveç vajit së bashku. Përzier deri sa të qetë në procesorin e ushqimit . Ngadalë shtoni vaj ndërsa përzierja.
2. Lëreni përzierjen të uleni për 30 minuta para përdorimit. Nëse bëni përpara kohe, ruani në një enë hermetike në frigorifer deri në 1 javë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 248 |
| Fat i shëndoshë | 27 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 20 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 292 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |