Ky është një recetë themelore patellxhan parmesan me përbërësit vulë të patëllxhan, salcë domate, dhe mozzarella. Patellxhan shpejtohet shpejt dhe shtresohet me salce dhe djathra. Për patëllxhan më të freskët, dip në vezë rrahur dhe pallto me crunches pastë thatë kalitur para se të skuqur.
Më shumë Easy Italian recipes
- Crockpot Chicken Parmesan
- Sallatë Italiane e Makarona
- Mesfushat autentike italiane
- Italian-Style Vegetarian Rajs dhe Fasule
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 patëllxhan i madh, rreth 2 paund
- 3/4 filxhan
- vaj ulliri ekstra i virgjer
- 2 gota salcë domatesh të konservuar
- 1/2 lugë çaji gjeth të thata borzilok
- 1/2 lugë çaji pluhur hudhër
- 1/4 filxhan djathë parmigë integruar
- 8 ounces shredded mozzarella djathë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 ° F.
- Peel patellxhan dhe prerë në feta 1/4-inch. Fry në të dy anët në tigan në vaj të nxehtë deri browned. Drain mirë në peshqir letre.
- Vendosni një shtresë të feta patellxhan në një pjatë të pjekjes së cekët; të mbuluar me disa salcë domate, një spërkatje e basil dhe pluhur hudhër, një djathë të vogël parmesan, dhe një pak e djathë mozzarella.
- Përsëriteni shtresat derisa të përdoren të gjithë përbërësit, duke përfunduar me një shtresë djathi mozzarellash.
- Piqem të zbuluar për 15 deri në 20 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 430 |
| Fat i shëndoshë | 37 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 23 g |
| kolesteroli | 35 mg |
| sodium | 331 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 12 g |