Këtu është një marinadë me pesë yje për mish derri, me udhëzime gatimi. Pjekja është marinuar brenda natës dhe pastaj gatuar në tenxhere të ngadaltë.
Përdoreni këtë përzierje për të marinuar një mish derri , sup, ose një prerje tjetër të mishit të derrit. Ndjehen të lirë të gatuaj rosto të mishit të mishit të marinuar në furrë ose në skarë ose në rosto.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan ketchup
- 1/2 filxhan me ujë
- 2 lugë sheqer kafe
- 2 lugë uthull mishi
- 2 lugë salcë Worcestershire
- 1 hudhër karafil, i grirë (ose përdorni rreth 1/2 lugë çaji granula hudhër ose pluhur)
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i freskët i zi
- 1/8 lugë çaji piper kajsi
- 1 rosto derri (lopa, teh, ose sup)
Si ta Bëni
- Kombinoje ketchup, ujë, sheqer kafe, uthull, salcë Worcestershire, hudhër, kripë, piper dhe cayenne.
- Vendi rosto derri në një qese të madhe të magazinimit të ushqimit ose në një enë jo reaktive. Mbuloni enën ose mbyllni qesen dhe ftoheni derri brenda natës. Kthehuni herë pas here për të mbajtur derri i veshur me marinadë.
- Vendos rosto marinuar derri në crockpot me rreth 1/2 filxhan marinadë.
- Mbulo dhe kuzhinier në të lartë për 1 orë. Zvogëloni nxehtësinë në të ulët dhe vazhdoni të gatuani për 6-8 orë, ose derisa rosteri të jetë i butë. Mish derri apo fileto do të marrë më pak kohë se një sup mish derri, dhe ndoshta më pak se 6 orë në qoftë se ju doni të fetë - jo copë - një rosto derri derri. Sipas USDA, temperatura minimale e sigurt për mish derri është 145 F.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 115 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 21 mg |
| sodium | 196 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 8 g |