Në Memphis, brinjë tradicionalisht shërbehen të thata. Kjo nuk do të thotë se mishi është i ashpër dhe i thatë, nuk ka vetëm një salcë Barbecue. Ky recetë tradicionale e fshikëzave të Memphis-it është baza e një rafte të madhe të brinjëve të derrit. Ju mund ta rregulloni nxehtësinë duke ndryshuar sasinë e cayenne.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan / 60 ml paprika
- 2 lugë / 30 ml kripë
- 2 lugë / 30 ml qepë pluhur
- 2 lugë / 30 ml piper i zi freskët i zi
- 1 lugë gjelle / 15 ml cayenne
Si ta Bëni
1. Mix përbërësit së bashku. Shitore në një enë hermetike deri në 6 muaj pas përgatitjes.
2. Përhapeni në mënyrë të barabartë në brinjët e përgatitur, të cilat janë ngjeshur të thatë dhe le të uleni derisa rub duket i lagësht.
Përdoreni këtë rub për:
- Brinjë Barbecue në duhanxhi
- Brinjë Barbecue në një Grill qymyr druri
- Barbecue Ribs në një Grill Gas
- Barbecue Ribs në Oven
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 22 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2,329 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |