Ky fasule klasike e mishit është e përkryer për rosto të derrit të tymosur. Është një favorit i veçantë për mish derri të tërhequr, megjithatë, ky recetë themelore e fërkimit mund të përdoret edhe për brinjët dhe bërxollat.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan / 80 ml paprike
- 1/4 filxhan / 60 ml sheqer
- 2 lugë / 30 ml piper i zi
- 2 lugë / 30 ml kripë
- 2 teaspoons / 10 ml mustardë të thatë
- 2 lugë çaji / 10 ml pluhur djegës
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i bardhë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper piper i kajsi
Si ta Bëni
- Përzierni të gjithë përbërësit. Puna gjysma e përzierjes në mish 12 deri në 24 orë para gatimit.
- Aplikoni fshijun e mbetur para pirjes së duhanit Bën të mjaftueshme për rreth 5 deri 6 paund mish.
- Shitore në kavanoz qelqi hermetik në një vend të freskët dhe të thatë deri në 1 muaj pas përgatitjes. Sigurohuni që asnjë lagështi të mos futet në fërkim para ruajtjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 91 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3,562 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 2 g |