Një patëllxhan derri është një ndryshim i mirë nga viçi, dhe duke shtuar salcë Barbecue jep një vibe me aromë.
Kjo fileto mishi derri i pjekur në skarë është i pjekur dhe i pjekur me një salcë të nxehtë dhe me aromë të bërë në shtëpi. Shtoni më shumë ose më pak Tabasko , në varësi të nivelit të ngrohjes që ju pëlqen.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 rosto derri derri, rreth 5 paund
- 1/4 filxhan sheqer
- 2 lugë çaji piper i kuq
- 2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper
- 1/2 lugë çaji pluhur hudhër
- 1 lugë çaji qepë pluhur
- 1 lugë gjelle salcë Worcestershire
- 1/2 lugë çaji Tabasco ose një tjetër salcë piper i nxehtë
- 1/2 filxhan lëng limoni (3 deri në 4 limona)
- 1 filxhan uthull
- 1 filxhan me ujë
Si ta Bëni
- Nxeheni furrën në 325 F.
- Vendi rosto derri derri në një tigan pjekje.
- Në një tigan të mesëm mbi nxehtësinë mesatare, kombinoni sheqerin, paprikë, kripë, piper, pluhur hudhër, pluhur qepë, salcë Worcestershire, salcë piper, lëng limoni, uthull dhe ujë.
- Sillni përzierjen në një çiban.
- Lugë salcë mbi mish derri.
- Pjekeni derën në furrën e nxehur për rreth 2 deri në 2 orë, ose në një temperaturë të brendshme prej së paku 145 F në një termometër të mishit.
- Baste derri rosto shpesh me salcë gjatë gjithë kohës gatim.
Këshilla
- Pjekur derri i pa kockave derri - 3 deri në 5 paund - për rreth 20 deri në 25 minuta për kile.
- Bone-në mish derri krisur - 4 deri në 5 paund - merr rreth 25 deri 40 minuta për kile.
- Temperatura minimale e sigurt për mish derri është 145 F. Përdorni një termometër të besueshëm të lexuar në çastin e futur në pjesën më të trashë të pjekjes, pa prekur kockat ose gristle.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 532 |
| Fat i shëndoshë | 27 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 160 mg |
| sodium | 920 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 56 g |