Ky recetë kungull kanelle është po aq i shkathët sa është e lehtë. Duke ofruar një kombinim të këndshëm të aromës ngushëlluese dhe kungullit të ëmbël caramelized, kjo pjatë mund të shërbehet vetëm, me kastravec të thata në një shtrat të zarzavate, ose si një shoqërim me shpendët e pjekur. Pjesa më e vështirë e këtij recetë të kungullit të pjekur me kanellë po i kundërvihet aromës së mrekullueshme, ndërsa pjatat e pjekur në furrë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kungull butternut i madh, i kubizuar (7 deri në 8 gota)
- 1/4 filxhan shurup panje ose mjaltë
- 3 lugë vaj ulliri ekstra të lehta
- 3/4 lugë çaji kanellë terren
- 1/4 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 400F. Hidhni kungull me shurup panje, mjaltë dhe vaj. Llokoçis kripë dhe kanellë terren së bashku. Organizoni kungullin e përgatitur në një shtresë të vetme në një fletë të pjekjes së petëzuar me fletë, përziejini përzierjen e kripës së kanellës mbi të dhe pastaj pjekni atë, përzierni një herë, për 35 deri në 40 minuta, derisa kungulli të kthehet në ngjyrë kafe të artë. Shërbyer kungull butternut pjekur kanellë nxehtë ose në temperaturë dhome.
Ky recetë kungull kanelle bën 6 deri në 8 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 133 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 5 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 1 g |