Çfarë argëtimi është më shumë për të ngrënë sesa një pulpë e shijshme pule? Sidomos një i mbuluar me një të trasha, shkëlqim Barbecue lustër.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 pulëbardha pule (rreth 3 1/2 paund)
- 1 filxhan salcë Barbecue (ndarë)
- 1 lugë gjelle sheqer kafe
- 1 lugë uthull musht
- 1 lugë çaji kripë (plus më shumë sipas nevojës)
- 1/2 teaspoon piper i zi
- 1/2 lugë çaji salcë të nxehtë
- 1 lugë vaj vegjetal (të grasë pan)
Si ta Bëni
- Me një thikë të mprehtë, krijoni dy kallëzime, rreth 1 inç larg në pjesën më të trashë të kunjit, duke prerë në kockë. Transferoni pulën në një qese plastike të ngurtë të mbyllur.
- Në një tas të vogël, përzierje së bashku 1/4 filxhan salcë Barbecue me pjesën tjetër të përbërësve. Hidheni në qesen e pulës, shtypni pjesën më të madhe të ajrit dhe vulosni fort. Shkundni qesen me butësi për të shpërndarë salcën në mënyrë të barabartë. Ftoheni për të paktën 4 orë.
- Ngroheni furrën në 400 gradë F.
- Lini një fletë për pjekje me fletë metalike dhe lyejeni lehtë me vaj perimesh. Hiqeni pulën nga qese me darë dhe hapësirë në mënyrë të barabartë në tigan. Hidhni përmbajtjen e qeses. Furçoni të dyja anët e tamburit me salcë Barbecue.
- Piqni për 15 minuta, hiqni dhe pastroni bujarisht me salcë më shumë. Kthehuni në furrë dhe përsërisni këtë proces brushing tre herë më shumë, për një kohë të përgjithshme gatim prej rreth 50-60 minuta. Kur të bëhet, pule do të jetë tendë fork dhe sportive një lustër të trashë, të bukur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1092 |
| Fat i shëndoshë | 57 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 24 g |
| kolesteroli | 332 mg |
| sodium | 1.644 mg |
| karbohidratet | 33 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 105 g |