Tart dhe me një sasi të përsosur të kripës, këto pulpë pule merrni brined për butësi dhe pastaj i pjekur në skarë për përsosmëri. Shto një salcë të nxehtë në baste për të shtuar një aromë shtesë djegëse.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 këmbët e pulave
- Për shijen:
- 4 gota / 950 ml ujë
- 1/4 filxhan / 60 ml kripë deti
- 1/4 filxhan / 60 ml sheqer
- Për Rub:
- 2 lugë / 30 ml qepë pluhur
- 2 lugë / 30 ml kripë deti
- 1 lugë gjelle / 15 ml pluhur i butë i djegës
- 2 lugë çaji / 10 ml hudhër pluhur
- 2 lugë çaji / 10 ml piper i zi
- 2 lugë çaji / 10 ml majmur të thatë
- Për lëngjen e lëngëzimit:
- 1 1/2 gota / 360 ml oriz verë uthull
- 1/4 filxhan / 60 ml vaj
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml salcë e nxehtë (opsionale)
Si ta Bëni
Kombino përbërësit e shëllirë në një xhami të madhe ose tas plastike. Mix deri kripë dhe sheqer janë tretur plotësisht. Shtoni shushatës për të kripur , mbuluar dhe ftohur për 4 deri në 6 orë.
Ngroheni djegin. Kombinoje përbërësit e fshij. Hiqni pulën nga shëllirë dhe piqni melankolikën tërësisht. Pat thatë me peshqir letre dhe zbato fshij, Veshje në mënyrë të barabartë. Vendi pulë në djeg të nxehtë. Grill për rreth 2 minuta dhe të kthehet. Vazhdoni tiganisjen edhe dy minuta, pastaj zvogloni nxehtësinë ose lëvizni në një pjesë të freskët të skarës.
Cook për një shtesë 15 deri në 20 minuta mbi një ngrohje të mesme të ulët deri në përfundimin.
Ndërsa pule është i pjekur në skarë, kombinoni bastin e lëngjeve dhe filloni të basting gjatë 5 minutat e fundit të gatimit. Pulë është bërë kur arrin dhe temperatura e brendshme prej 165 gradë F / 75 gradë C. Kur të bëhet, hiqni pulën nga skarë dhe shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 2461 |
| Fat i shëndoshë | 140 g |
| Fat i ngopur | 39 g |
| Fat i pangopur | 56 g |
| kolesteroli | 837 mg |
| sodium | 11,438 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 263 g |