Shërben 4 deri në 6
Kjo është një recetë themelore për orizin e skuqur që mund t'i shtoni sipas dëshirës. Nëse shtoni përbërës të tjerë, rritni numrin e vezëve në 3.
Keni nevojë për pak ndihmë? Këtu janë hap pas hapi instruksionet fotografike që tregojnë se si të bëhet orizi i skuqur .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 deri në 2 qepë të gjelbra (sipas dëshirës)
- 2 vezë të mëdha
- 1 lugë çaji kripë
- Piper për shije
- 4 lugë vaj vaj (për llokoçis-tiganisje, ose sipas nevojës)
- 4 gota oriz i ftohtë i gatuar
- 1 deri në 2 lugë
- salcë soje të lehta (ose salcë gocë deti, sipas dëshirës)
Si ta Bëni
- Lani dhe prekni imët qepën e gjelbër. Lehtë mundi vezët me kripë dhe piper.
- Nxehini një wok ose tigan dhe shtoni 2 lugë vaj. Kur vaji është i nxehtë, shtoni vezët. Cook, nxitje, derisa ata janë të fërguara lehtë, por jo shumë të thatë. Hiqni vezët dhe pastroni tiganin.
- Shtoni 2 lugë vaj. Shtoni orizin. Llokoçisni për pak minuta, duke përdorur shkopinj ose një lugë druri për ta thyer atë. Llokoçis në salcë soje ose salcë gocë deti sipas dëshirës.
- Kur orizi të nxehet, shtoni vezën e fërguar prapa në tigan. Përzihet plotësisht. Llokoçis në qepë të gjelbër. Shërbyer nxehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 533 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 151 mg |
| sodium | 105 mg |
| karbohidratet | 105 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 14 g |