Marchand de Vin: Reduktimi i Red Wine Sauce
Marchand de Vin (frëngjisht për "tregtarin e verës") prevede është salcë klasike e reduktimit të verës së kuqe. Është bërë duke reduktuar verën e kuqe dhe shallots copëtuar dhe pastaj simmering në një demi-glace bazë . Salcë Marchand de Vin është e shijshme shërbyer me roasts dhe steaks.
Gjithashtu shih: Salcat e Nënës
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota demi-glace
- ½ filxhan kuqe
- verë
- 2 Tbsp copëtuar
- shallots
- Kripë kosher dhe terren fllad
- piper i zi , për shije
Si ta Bëni
- Në një tigan të thellë, kombinoni verën dhe shallot. Ngroheni derisa vlera e lëngshme të ulet, uleni pak nxehtësinë dhe vazhdoni të nxirrni derisa lëngu të reduktohet me tre të katërtat.
- Shtoni demi-glace, pastaj ngrohjes ulët në një zierje dhe të reduktuar për rreth 5 minuta.
- Zgjejuni përmes një sitë rrjetë, të shijoni me kripë Kosher dhe piper të zi. Shërbej menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 116 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 39 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 4 g |