Ky kombinim i këndshëm i perimeve është i lehtë për t'u përgatitur. Shërbejeni këtë pjatë anësore të gatshme me mish, peshk ose pulë të pjekur, të pjekur ose të pjekur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 medium patëllxhan
- 1 lugë çaji kripë
- 2 deri 3 lugë vaj ulliri
- 4 karafil hudher (copëtuar ashpër)
- 1 qepë e mesme (e përgjumur dhe e prerë hollë)
- 2 kanaçe diced domate (14,5 ounces secila, me lëng)
- 1 deri 1 1/2 gota piper zile (e kuqe, e verdhe dhe jeshile, e prere ne copa prej 1 inç)
- 1/2 filxhan basil të freskët (copëtuar me kokrra, rreth 12 gjethe të mëdha)
- 1/4 lugë çaji piper i zi
- Dash oregano (tharë)
- 3 kunguj të njoma të vogla (përgjysmuar përgjatë gjatësisë)
- Fakultativ: djathi i parmesan (i freskët i copëtuar)
Si ta Bëni
- Peel patellxhan dhe prerë në cubes 1-inch; vihet në një çezme dhe spërkat me kripën. Le të qëndrojë në lavaman për rreth 20 deri në 30 minuta për të ikjes.
- Në një tigan të madh ose furrë holandeze, ngrohni vajin e ullirit gjatë ngrohjes mesatare. Shtoni qepë dhe hudhër; sauté deri qepë është tender. Shto domate, speca zile, borzilok, piper, dhe rigon.
- Mbulo dhe ziej, nxitje herë pas here, për 20 minuta.
- Shto kungull i njomë dhe patëllxhan; mbuloni dhe vazhdoni të ziejnë për 10 deri në 15 minuta, derisa perimet të jenë të butë. Shijoni dhe shtoni kripë, nëse është e nevojshme.
Shërbyer me djathë djathë të freskët të copëtuar, nëse dëshironi.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Creole kungull i njomë me domate dhe speca
Kungull i njomë dhe verës kungull tavë
Kungull i ngadalshëm i zierur me domate
Kungull i njomë dhe domate me djathë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 174 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 22 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 6 g |