Waffles belg të vërtetë përdorin maja për të marrë brendin e tyre të ajrosur të ajrosur. Provoni këtë version autentik me krem whipped dhe luleshtrydhe ose një pluhur të thjeshtë të sheqerit pluhur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/4 teaspoons maja e thatë e thatë
- 1/4 filxhan plus 2 3/4 gota qumësht të ngrohtë, të ndarë
- 3 vezë, të ndara
- 3/4 filxhan gjalpë, shkrirë
- 1/2 filxhan sheqer grimcuar
- 3/4 lugë çaji kripë
- 1 1/2 lugë çaji vanilje ekstrakt
- 4 gota
- miell gjithandej
Si ta Bëni
- Në një tas të vogël, shpërndajë maja në 1/4 filxhan qumësht të ngrohtë.
- Mundo të bardhët e vezëve vetëm deri në formimin e majave të ngurta.
- Në një tas të madh, përzieni së bashku yolks vezë, 1/4 filxhan qumështin e mbetur, gjalpë të shkrirë dhe sheqer.
- Shtoni përzierjen e majave, kripën, vaniljen, dhe pastaj ndryshoni ndërmjet miellit dhe qumështit të mbetur.
- Butësisht lyejini të bardhët e vezëve në thithin e xunkles.
- Mbulo atë qëllimin pa e prekur atë, dhe pastaj vendoseni në një vend të ngrohtë që të rritet derisa të dyfishohet në volum, rreth 1 orë.
- Gatuaj në një hekur të fluturojve sipas udhëzimeve të prodhuesit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 340 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 132 mg |
| sodium | 245 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 7 g |