Nëse e doni domatet tradicionale të thata , përpiquni të thani domate me qershi në furrën tuaj. Rezultati është rrumbullakët intensivisht të aromatizuara që mund të përdoren si pica ose sallatë, ose në të njëjtën mënyrë si domate të thara të diellit. Ndërsa merr pak orë që domate të thatë, koha e përgatitjes është tepër e shpejtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 35 domate qershi (rreth 2 deri 3 pintë)
- 1 deri 2 lugë kripë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 200 F.
- Vendosni një fletë të madhe pjekjeje me fletë alumini. Pritini domatet në gjysmë horizontalisht dhe rregulloni ato me prerje të sipërme në fletën e pjekjes, duke prekur njëri-tjetrin.
- Sasi e mirë me kripë.
- Piqni në qendër të furrës për 2-3 orë. Shërbyer nxehtë, në temperaturë dhome, ose të ftohtë.
Shënim i autorit: Këto gjysma e domates së qershisë zvogëlohen rreth tre të katërtat e madhësisë së tyre origjinale, bëhen një ngjyrë të kuqe të thellë dhe kanë një shije të vërtetë të domates.
Ato janë një domate shumë më e ndritshme se sa domate të thara nga dielli dhe janë një shoqërim i shkëlqyer me mish. Ato mund të përdoren si një pjekje flavorful për pica ose thjesht si një theks ngjyrë për çdo gjellë.
Burimi: nga Shirley O. Corriher (William Morrow & Co)
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 413 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 7 mg |
| sodium | 121 mg |
| karbohidratet | 83 g |
| Fibër diete | 25 g |
| proteinë | 21 g |