Domate janë një fabrikë e popullarizuar e kopshtit, por çfarë është një kopshtar për të bërë kur domate të marrë përsipër? Domate janë të mbushura me vitamina dhe të mëdha për shëndetin e zemrës që i bëjnë ata një shtesë e madhe për dietën tuaj. Merrni ato domate shtesë nga kopshti juaj dhe thajini në furrë. Është e lehtë për të bërë, por do të marrë disa kohë, kështu që planifikoni përpara.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 kilogramë (2.5 kg) domate rome (ovale)
- Deti i bukur
- kripë
Si ta Bëni
1. Ngrohni furrën në 200 F ose vendosjen më të ulët të mundshme. Hiqni raftet e furrës.
2. Trim dhe hidhni skajet rrjedhin e domate . Të përgjysmosh çdo domate gjatësi.
3. Organizoni domatet, prerë me ane lart, krah për krah dhe në anën e kundërt në racks tortë vendosur në racks furrë. Mos lejoni që domate të prekni njëri-tjetrin. Sasi e vogël me kripë .
4. Vendosni në furrë dhe piqni derisa domate të mbyten dhe të ndjehen të thatë, diku nga 6 deri në 12 orë.
Kontrolloni domate herë pas here: Ata duhet të mbeten mjaft fleksibël, jo fare të brishtë. Sapo të thata, hiqni domate nga furra dhe lejo që ato të tërhiqen plotësisht në racks tortë. (Domatet më të vogla do të thahen më shpejt se ato më të mëdha. Hiqni çdo domate nga furra ashtu siç është tharë.)
5. Transferoni domatet në çanta zinxhirësh. Domatet do të zgjasin pafundësisht.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 10 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 9 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |