Kjo vinaigrette themelore bëhet me shije frute dhe dashuroj me shtimin e lëngut të freskët të portokallit dhe shkon në mënyrë të përkryer me këtë kopër dhe sallatë nenexhik. Përdorimi i lëngut të portokallit përhap aromën duke përdorur pak më pak vaj ulliri, duke e bërë këtë vinaigrette më të ulët në yndyrë se versionet e tjera. Me asgjë, përveç uthull balsamic, vaj ulliri, lëng portokalli, kripë dhe piper, kjo vinaigrette portokalli është vegjetarian, vegan dhe gluten-free.
Shkoni poshtë për më shumë vegan salcë veshja ide.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë uthull balsamik
- 1/4 filxhan vaj ulliri
- Lëng i një portokalli (përafërsisht 1/4 filxhan)
- 1/2 kripë kripë
- 1/4 tsp piper
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit përveç vajit në një tas të mesme.
- Ngadalë, duke lëvizur me zhurmë, shtoni vaj dhe kombinoni mirë.
Më shumë Vegan Sallatë Salcë Recipes:
Miso salcë krem
Tahini "Goddess" Salcë
Vegan Thousand Island Dressing
Mjedër Vinaigrette
Lëkurë Easy Agave salcë
Basic Balsamic Vinaigrette
Barishte italiane
Salcë e lehtë franceze
Dijon Vinaigrette
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 126 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 291 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |