Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota miell (plus pak më shumë për trazim)
- 1 lugë çaji kripë
- 1/2 filxhan ujë të ftohtë
- 1 vezë
- 1 bardhë veze
- 1 lugë çaji uthull
- 3 lugë gjelle shkurtimi
Si ta Bëni
1. Në një tas, mundi ujin, vezën, bardhën e vezëve dhe uthull së bashku. Le menjane.2. Në një tas të veçantë, përzieni së bashku 3 gota miell dhe kripë.
3. Pritni shkurtimin në përzierjen e miellit me një blender pastë ose dy thika gjalpë. Bëni një pus në qendër të përzierjes së miellit dhe derdhni përbërësit e lëngshëm nga tasi i parë në qendër.
4. Mix përbërësit e lagësht dhe të thatë me një pirun derisa të bëhet e ngurtë.
5. Kthejeni brumin në një sipërfaqe të lehtë të floured. Gatuaj atë derisa të përfshihet gjithë mielli dhe brumi është i qetë.
6. Mbushni brumin në plastike dhe ftoheni për të paktën 1 orë, por jo më shumë se 24 orë.
Këshillë: Nëse doni ta mbani brumin më gjatë se 24 orë, mund ta ngrini atë.
Shërbehet: Bën rreth 10 empanadas gjashtë inç.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 336 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 44 mg |
| sodium | 29 mg |
| karbohidratet | 53 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 12 g |