Kjo është një jo-çokollatë vezë e bërë me xhelatinë, krem dhe kakao. Shërbejeni musën në gota ose gota ëmbëlsira. Ose bëni një parfait me shtresa të puding vanilje dhe pecans toasted ose një përzierje shkërmoqet.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë çaji xhelatinë unflavored
- 1 lugë gjelle ujë të ftohtë
- 2 lugë ujë të valë
- 1/2 filxhan sheqer
- 1/4 filxhan kakao
- 1 filxhan krem për zhytje
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- optional:
- curls çokollatë
Si ta Bëni
- Në një tas të vogël spërkatet xhelatinë e pastruar mbi ujë të ftohtë; le të qëndrojë 1 minutë.
- Shtoni ujë të vluar në xhelatinë ndërsa nxitoni, derisa xhelatina të shpërbëhet.
- Në një tas të veçantë kombinoni sheqerin, kakaon, kremin e ftohjes dhe vaniljen; llokoçis për tu përzier. Beat me shpejtësi të mesme të mikser elektrike, scraping në fund të tas disa herë, derisa përzierja është e ngurtë.
- Shtoni përzierjen e xhelatinës me përzierjen e çokollatës dhe mundeni derisa të përzier mirë.
- Lugë me salcë me çokollatë në enët ëmbëlsira ose syzet.
- Silleni mousse me curls çokollatë, nëse dëshironi. Chill për të paktën një orë para se të shërbejnë.
Shih gjithashtu
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 212 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 85 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |