Gjalpë kungull dhe pecans bëjnë një kifle të veçantë, të përsosur për rënien dhe dimërimin e dimrit dhe festat e festës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan sheqer
- 2 gota miell me qëllim
- 1 lugë çaji sode buke
- 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji arrëmyshk
- 2 lugë çaji kanellë (e ndarë)
- 2 vezë të mëdha
- 1 filxhan gjalpë kungull (rreth 12 ounces)
- 1/3 filxhan vaj vaji
- 4 lugë qumësht (ose gjysmë e gjysmë)
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 1 filxhan pecans (përdorimi i copëtuar dhe i ndarë)
- 1/4 filxhan sheqer kafe
- 1/2 lugë çaji kanellë
Si ta Bëni
- Greas dhe miell pans oriz ose vijë me kifle / cupcake letrat. Furrë ngrohëse në 325 °.
- Në një tas të madh, kombinoni sheqer, miell, sode, pluhur pjekje, kripë, arrëmyshk dhe 1 1/2 teaspoons kanellë.
- Në një tas të vogël, lëvizni së bashku vezët, gjalpë me kungull, vaj vaji, qumësht ose gjysmë e gjysmë, dhe vanilje. Shto në përbërësit e thatë, nxitje deri mirë përzier. Llokoçis në 3/4 filxhan pecans copëtuar.
- Mbushni gota me kifle rreth 2/3 të plota. Kombinoje filxhanin e mbetur 1/4 të pecansit me kanellën e mbetur prej 1/2 lugë çaji dhe 1/4 filxhan sheqer kafe. Sasi e vogël pak mbi çdo kifle.
- Piqni për rreth 30 minuta, derisa muffins të mbijnë prapa kur preken lehtë me një gisht.
Më shumë Recipes
- Kungull krem djathit kifle
- Muffins Chip Chocolate Chump
- Muffins kungull
- Muffins me kungull boronicë
- Muffins Kukullave kungull
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 185 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 51 mg |
| sodium | 184 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |