Ky recetë për mbushjen e strudelit të djathit është bërë me djathë dhe krem djathë të rregullt.
Çdo kuzhinier ka preferuarin e tij ose të saj. Nëse e heqësh sheqerin, mund ta kthesh atë në atë që serbët dhe kroatët e quajnë mbushur djathë të kripur.
Ju do të përdorni yolks vetëm nga dy vezë kështu që të përpiqet të bëjë një tortë merengues ose një tjetër trajtojnë me të bardhë veze të mbetura ose ngrirja e tyre .
Kjo e bën të mjaftueshme për të mbushur dy strudel. Këtu është një recetë e madhe e brumërave të strudelit .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paund djathë gjizë (krem, undrained)
- 8 ounces djathë krem (zbutur)
- 6 lugë tapiokë
- 1 1/2 gota sheqer (e bardhe)
- 2 yolks vezë të mëdha
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, kombinoni gjizë, djathë krem, tapiokë, sheqer dhe yolks veze. Ajo nuk duhet të jetë krejtësisht e qetë.
- Mbuloni dhe ftohuni brenda natës ose së paku 2 orë.
- Përdorni për të mbushur brumë tuaj të preferuar strudel.
Më shumë Strudel
Nëse djathi i mbushur me strudel nuk është ideja jote për qiellin, provoni një nga këto receta strudeli . Duhet të jetë ai që kap syrin dhe shijen e syve!
Dhe në qoftë se koha është një faktor, mos llogarisni pasta të përgatitur të pjekur ose brumë filo në vend që të bëni brumë tuaj strudel.
Askush nuk do ta njohë kurrë!
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 212 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 80 mg |
| sodium | 273 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 9 g |