Kjo salcë klasike italiane është aq e lehtë dhe e gjithanshme, do të duash t'i mbani disa gjithmonë në dorë në frigorifer. Pesto është bërë tradicionalisht me arra pishe , hudhër, vaj ulliri, borzilok dhe djathë parmesan. Përdorimi më popullor është hedhur me makarona. Arra mund të zëvendësohet me arra pisha në një majë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë arra me pishe
- 2 karafil hudhër (peeled)
- 3 lugë vaj ulliri (ekstra-virgjër)
- 4 gota
- borzilok (gjethe)
- 1/2 filxhan djathë djathi (i freskët, i integruar)
Si ta Bëni
Ju do të duhet një përpunues ushqimesh ose blender të fortë. Me drejtimin e motorit, hidhni arra pisha dhe hudhër nëpër shiritin e ushqimit. Procesi deri derdhur imët. Shtoni vajin e ullirit dhe pulsin tri herë. Shtoni basil , djathë parmigjen dhe kripë në tasin e procesorit. Procesi deri minced finely, scraping poshtë anët.
Mbajeni frigoriferin dhe përdorni brenda 1 jave.
Për 1 lugë gjelle duke shërbyer: 58 kalori, 82 për qind kalori nga yndyra, 2 gram proteina, 1 gram karbohidrate, .65 gram total fibra, 5 gram yndyrë gjithsej, 3 miligramë kolesterol, 109 miligram natriumi
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 127 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 3 mg |
| sodium | 86 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 8 g |