Këto kebabs shijshme janë të kalitur me një kombinim të kos dhe erëza. Kos është një shtesë e madhe për çdo marinadë, sepse natyra e lehtë acid ndihmon në tenderimin e mishit, ndërsa trashësia mban bimët dhe erëzat në vend. Shërbyer këto me pitas ngrohur ose në një shtrat të zarzavate të freskëta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 pounds / 900 gram
- fileto derri prerë në sheshe 2 inç
- 2 gota / 475 ml. kos të thjeshtë
- 1/4 filxhan / 60 ml. qepë të grirë
- 2 lugë / 30 ml. lëng limoni
- 2-3 karafil
- hudhër të grirë
- 2 lugë çaji / 10 ml. xhenxhefil i integruar
- 2 lugë çaji / 10 ml. kripë deti
- 2 lugë çaji / 10 ml. qimnon terren
- 1 lugë çaji / 5 ml. koriandër (tokë)
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
- Kombinoje kos me qepë, lëng limoni, xhenxhefil, hudhër, kripë, qimnon, koriandër dhe piper i zi në xhami të mesëm ose tas plastike.
- Vendi pjesët e mishit të derrit në një qese plastike të mbyllur dhe derdh marinadë mbi derri.
- Sigurohuni që të gjitha pjesët të jenë të veshura mirë, lëshoni ajrin nga qese, vulosni dhe vendosni në frigorifer për 4-12 orë.
- Ngroheni djegin.
- Copë copa mish derri marinuar mbi skewers, rreth 4-5 copë secila në varësi të gjatësisë së skaj.
- Grilloni mbi një zjarr të mesëm për rreth 25-30 minuta ose derisa derri të jetë gatuar (duke arritur një temperaturë të brendshme prej 140 gradë F / 60 gradë C).
- Pasi të jetë gatuar, hiqet nga nxehtësia dhe lejo të pushoni për 10 minuta (të mbuluara) para se të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 317 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 137 mg |
| sodium | 909 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 46 g |