Pjekja e bulbs të hudhërve të tërë është një metodë e lehtë dhe e shijshme dhe karafilët e ëmbël, të butë mund të përdoren në mënyra të panumërta. Karafil me hudhër të pjekur janë një garniturë e madhe për kurse kryesore, si pulë e pjekur, dhe gjithashtu mund të mblidhen dhe të shtohen në salcat dhe salcat.
Mënyra klasike për të shijuar këto karafil të karamelizuar është që të përhapet thjesht në bukë të çrregullt, me një sasi të vogël të kripës dhe hani ashtu siç është.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 e tërë
- bulbs hudhër (sa më afër të njëjtën madhësi të jetë e mundur)
- 2 lugë vaj ulliri
- kripë për shije
Si ta Bëni
- Ngrohni furrën në 375 F.
- Kthejeni tërë llambën e hudhrave në anën e saj, dhe me një thikë të mprehtë, prerë pjesën e sipërme të 1/3 të llambës. Sigurohuni që të shkurtoni pjesën e sipërme (fund të theksuar) dhe jo pjesën e poshtme (të sheshtë, fundin e rrënjës).
- Vendi çdo hudhër të tërë në një copë fletë metalike, rreth 8 inç katror, me anën e prerë lart. Thupni një lugë çaji vaj ulliri mbi sipërfaqen e prerë dhe silleni me kripë. Përgatitni fletë metalike dhe mbyllni hudhërin për t'u vulosur (llambat do të duken si puthjet me çokollatë kur të përfundohen).
- Vendoseni në një pjatë për pjekje dhe pjekni për 45-60 minuta, varësisht nga madhësia derisa hudhra të jetë e butë dhe e artë kafe. Hiqeni nga fleta metalike dhe shërbejeni. Karafilët do të dalin mirë nga lëkura e letrës kur të shtrydhur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 103 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 16 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 1 g |