Kjo recetë për elb orizin e hudhër ose piritott tarhonya bën një pjatë të madhe anësore të ngjashme me pilafin e orizit. Grumbujt individuale të makarona janë të thekur në yndyrë të nxehtë dhe më pas të gatuar në supë të nxehtë. Ndryshimet janë aq të pafund sa ato janë për pilaf oriz.
Ja një foto më të madhe të pjekurisë Hungareze të gatuar - Tarhonya duke u bërë. Shihni të gjitha për pijet hungareze .
Shikoni gjithashtu se si bëhen petë hungareze .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle gjalpë
- 1/2 qepë të vogël, copëtuar imët (ose 1 paketë përzierje me supë qepë)
- 1 filxhan të thatë
- Ohër Hungari Vezë
- 2 gota supë pule të nxehtë (ose ujë nëse përdorni përzierje supë)
- Opsionale: 1 lugë gjelle majdanoz i copëtuar
Si ta Bëni
- Në një tas të mesëm, qepë saute derisa tejdukshëm.
- Shtoni elb vezës dhe lyejeni derisa të veshura me yndyrë të nxehtë, rreth 2 minuta.
- Llokoçis në gjendje të nxehtë, ose përzierje me ujë dhe supë, të sjellë një çiban, të zvogëlojë ngrohjen dhe të mbulojë.
- Pirja e qumështit 15-20 minuta ose derisa stoku të absorbohet dhe petë janë të butë.
- Llokoçis në majdanoz copëtuar dhe të shërbejë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 158 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 731 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 5 g |