Kjo përhapje e sanduiçës së pemëve të parmesë është e mbushur me shije të freskët. Ju mund ta bëni këtë me salmon të konservuar ose pule shumë. Është ideale për dreka me ngjyrë kafe për shkollë ose punë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 oz. mund të copëtoj ton , drenazhuar
- 1 piper të kuq apo portokall, copëtuar
- 3 qepë të gjelbra, të prera hollë
- 1 filxhan djathë djathë të copëtuar
- 1/2 filxhan majonezë
- 2 Tbsp. krem kosi
- 2 Tbsp. Dijon mustardë
- 1 Tbsp. lëng limoni
- 1 tsp. lë të lëta borzilok
- dash piper
Si ta Bëni
Kombinoje ton, piper zile, dhe qepë të gjelbër në tas të mesme. Në tas të vogël, kombinoni djathë, majonezë, salcë kosi, mustardë, lëng limoni , dhe lë basil dhe përzier mirë. Shto në përzierje ton dhe përzierje. Mbuloni fort dhe mbani brenda deri në 2 ditë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 296 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 48 mg |
| sodium | 561 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 21 g |