Pak gjëra janë më mirë se një brinjë e mirë. Kjo brumin e brinjëve është tymosur për disa orë dhe ka shijen e madhe të brinjëve të kryqëzuar përzier me një tym të butë. Një kurs i përsosur kryesor për festat dhe raste të veçanta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 4 deri në 6 kile / 1,8 deri në 2,7 kg brumin e brinjëve
- 1/4 filxhan / 60 ml piper i zi (toka e trashë)
- 1/4 filxhan / 60 ml vaj ulliri
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë gjelle / 15 ml kripë deti
Si ta Bëni
- Përgatitni duhanpirës për një tym 3-orësh në 225 F në 250 F (107-120 C).
- Merrni pjekjen dhe shkurtojeni çdo yndyrë të humbur, por lini të gjitha yndyrat e bashkangjitura. Kombinoje vajin e ullirit me piper të zi, hudhër të grirë dhe kripë deti. Fshij përzierje në të gjithë rosto dhe vendosni në duhanxhin, anën e yndyrë deri.
- Smoke rosto derisa pjesa thickest arrin 125 F (52 C), rreth 2 deri në 3 orë.
- Hiqeni nga pirja e duhanit dhe vendoseni në një bord prerës ose në një pjatë të madhe për pjekje. Mbuloni lirshëm me fletë alumini dhe lejeni në një vend të ngrohtë për rreth 20 deri në 30 minuta. Kjo është një gjë e mrekullueshme që duhet të mbërthehet në tryezë. Shërbyer me perimet tuaja të preferuara të pjekur në skarë ose pjekur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 513 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 1,057 mg |
| sodium | 1,364 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 71 g |