Kini kujdes, ky lloj karamele bërë me sheqer kafe në krahasim me sheqer rregullt të bardhë grimcuar dhe quajtur penuche është shumë e varur! Ndjehen të lirë për të shtuar arra të penuche në vend të pecans, ose e bëjnë atë me asnjë arra në të gjitha.
Gllënjkë është bërë me një kombinim të sheqerit pluhur dhe sheqer kafe.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 filxhan sheqer pluhur
- 2/3 filxhan
- qumesht i avulluar
- 2 gota mbushur sheqer kafe
- 10 lugë gjelle gjalpi
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- Opsionale: 1 filxhan pecans copëtuar ose arra
Si ta Bëni
- Spërkatni një pan katror 9 inç me llak pjekjeje të papërpunuar ose me yndyrë të lehtë. Linja e panit me mbulesë plastike; le menjane.
- Shosh sheqer pluhur në një tas dhe vendosur mënjanë.
- Në një tigan të rëndë të mesme, kombinoni qumështin e avulluar, sheqerin ngjyrë kafe, gjalpë dhe kripë. Sillni përzierjen në një çiban, duke nxitur vazhdimisht. Zvogëloni nxehtësinë në mes të ulët dhe ziejnë, duke nxitur shpesh, derisa përzierja të regjistrojë 236 F në një termometër karamele (rreth 25 deri në 30 minuta), ose derisa karameli të arrijë në fazën e butë të topit.
- Hidheni në një tas të ngrohjes ose tasin e një përzierësi elektrik të rëndë. Mundi në sheqer pluhur, një pak në një kohë, pastaj hall të anëve të tas dhe vazhdojnë të rrahën derisa përzierje është thickened dhe të qetë. Ngadalë mundi në vanilje dhe arra copëtuar, nëse përdorni.
- Përhapeni në pan të përgatitur. Ftoheni për rreth 20 minuta, ose derisa të jeni të fortë.
- Doli nga pan dhe zhvishem plastike. Pritini në sheshe të vogla.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 151 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 13 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |