Pse të blej arra të partisë kur mund të bësh vetë? Përdorni kombinimin tuaj të preferuar të erëza, së bashku me gjalpë, për të bërë këtë snack të lehtë për pecan. Të shërbejë si një meze e lehtë e partisë ose të jepni si dhurata të mbështjellura me përfundimin e celofanit të ngjyrosur të lidhur me harqe dhe të vendosura në kriklla, ose të jepni në kavanoza dekorative të vogla pelte.
Më shumë Recipes rostiçeri
- Ulluzat e verdha
- Pecans me xham
- Pecans i kripur
- Arra të ëmbla me gjalpë
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 lugë plus 1 lugë gjelle gjalpë (i shkrirë)
- 4 gota pecans (gjysma)
- 1 lugë çaji përzierje erëza (me kripë, piper, pluhur qepë, dhe pluhur hudhër, erëza Cajun ose përzierje kripë kalitur)
Si ta Bëni
- Kombinoje gjalpë dhe pecans në një pan të madhe pjekje të cekët.
- Rokohet në një furrë 325 ° të nxehur për 15 minuta, duke nxitur herë pas here.
- Sasiqini me erëza dhe dolli dhe herë pas here llokoçisni për rreth 15 minuta më gjatë.
- Ftojeni tërësisht. Paketoni në kontejnerë hermetik dhe ruani në një vend të ftohtë të thatë deri në 1 muaj.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 220 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 0 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 3 g |