Ky recetë me gjalpë në mbrëmje është ideal për pushime dhe raste të veçanta, sepse ajo është bërë një ditë më parë. Ajo merr vetëm rreth 15 minuta për të mbledhur tavën, pastaj e ftoheni frigoriferin brenda natës dhe piqni atë të nesërmen. Ajo që me të vërtetë e përcakton këtë recetë, përveç pjesës tjetër është thërrmija e ëmbël. Nëse keni të vërtetë një dhëmb të ëmbël, dyfishoni klasifikimin! Është dekadente, por hyjnore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 copë
- bukë e rrushit kanellë
- 8 vezë të mëdha
- 3 gota qumësht të plotë
- 1 filxhan gjysmë e gjysmë
- 1 tsp. kanellë terren
- 1 tsp. vanilje
- Walnut Streusel Topping:
- 1/3 filxhan sheqer kafe
- 1/3 miell filxhan
- 1/3 filxhan gjalpë (prerë në copa)
- 1 filxhan arra (copëtuar)
Si ta Bëni
- Grease një pjatë 9 x 13 pjekje (krahasoni çmimet).
- Pritini bukën e kanellës në copa prej 1 inç. Vendoseni në pjatën e pjekjes, duke bërë dy shtresa.
- Futni vezët, qumështin, gjysmën dhe gjysmën, kanellën dhe vaniljen. Hidh mbi bukën, duke shtypur për të mbuluar bukën mirë. Mbuloni me fletë metalike, dhe ftohuni brenda natës.
- Hiqeni tavanin nga frigorifer. Ngroheni furrën në 350 gradë F.
- Në një tas të vogël, përzier sheqer ngjyrë kafe dhe miell së bashku. Pritini në gjalpë me një blender pastë (krahasoni çmimet) ose dy thika. Llokoçis në arra të copëtuara. Shpërndani sipër klasës mbi tavën.
- Piquni 45 minuta deri në 1 orë. Nëse preferoni një bukë më të butë, më shumë krem karamele, piqni tavën për 45 minuta. Nëse ju pëlqen një cilësi më e thekur, më e thekur, piqni për 1 orë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 270 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 102 mg |
| sodium | 211 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 8 g |